top of page

"בכל דבר בטבע יש משהו מן המופלא..."

 אריסטו

w3.png
b (1).jpg
b (1).jpg
IMG_6747.jpg
w1.png
w1.png
b (1).jpg
b (1).jpg
b (1).jpg

אבני דרך

1966    נולדתי בבואנוס איירס, מטרופולין אורבני ענק, בירת ארגנטינה. גדלתי בעיר עם רוח ניאו-קלסית ומודרניזם ברוטלי. תמיד נמשכתי לאומנות ואדריכלות, וגם למדעים מדויקים.   

1986  עליתי לארץ, ומתוך ציונות, קבעתי את ביתי בקבוץ צעיר בנגב. שם הקמתי את משפחתי הקטנה והפכתי לרפתנית ואחרי מספר שנים, אף ניהלתי את הרפת של הקבוץ. העיסוק בבעלי חיים הוביל אותי ללמוד מדעי החיים וגנטיקה. 

1999 סיימתי את הלימודים בהצטיינות ומיד השתלבתי כיועצת גנטיקה של משק החלב הישראלי, תפקיד הממלאים מעטי מעט בעולם.

במסגרת התפקיד, ליוויתי מאות חקלאים לתוצאות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, לימדתי גם בארץ וגם מעבר לים, השתתפתי במחקרים רבים ובצוותי חשיבה ייחודיים.

 

2005 אני ומשפחתי קנינו משק במושב בעוטף עזה, הקמנו משק ובנינו את ביתנו, ואז, תשוקות שנדחקו התעוררו והאהבה לאדריכלות ועיצוב צפו על פני השטח.

2

2009 כדי לממש את האהבה הזאת, למדתי עיצוב ואדריכלות פנים במכללת קווים בשביל הכיף, ולא רק נהניתי מהלימודים, ראיתי כי אני ממש טובה בזה, שהתגובות של המרצים וחברותי ללימודים הן ממש טובות וזה הפתיע אותי ממש וסיימתי את הלימודים בהצטיינות יתרה!

 

2011 התחלתי בקטן, פרויקט פה ופרויקט שם תוך כדי עבודתי כיועצת גנטית, מתלבטת האם להניח בצד עבודה כל כך ייחודית, מתגמלת כלכלית.

 

2013 ואז זה קרה, אהוב ליבי הלך לעולמו בפתאומיות, וזה הכה בי: "תעשי רק מה שעושה לך טוב בלב! החיים קצרים!  וככה מצאתי את עצמי יוצאת למסלול חדש בחיי.

 

2014      פתחתי את הסטודיו שלי ויצאתי לדרך עם שק של חוויות חיים שעיצבו אותי ביד אחת, ותקווה גדולה ביד השנייה.

וכן, הרפתנים עמדו לידי והיו הראשונים שנתנו לי הזדמנות, כי ידעו מי אני ואיזה שרות חסר פשרות קיבלו ממני לאורך השנים.

במהרה המעגל התרחב, וזכיתי לעצב ולתכנן עשרות פרויקטים, נבחרתי לרשימת אדריכלי ישראל לשנת 2015 ופרויקט שלי הופיעו במגזין עיצוב.

אני דואגת כל הזמן להמשיך ללמוד ולהשתלם:

  •      תכנון תאורה אדריכלית

  •       קורס הום סטיילינג

  •       קורס רוויט

  •       עיצוב חלונות ראווה 

  •       תכנון מערכות סאונד

 

עם השנים למדתי מהו הערך האמיתי של עיצוב טוב, למי אני נהנית לעצב ומי הכי נהנה מהדרך שאני מציעה.

המסע שלי טרם נגמר. 

 

G (3).png

נעים להכיר,

אני רצ'ה (גבריאלה) ברק, מיסדת NAMMU סטודיו בוטיק לעיצוב פנים

כבר כמעט עשור שאני מקדישה את חיי לתכנון ועיצוב של בתי מגורים ועסקי בוטיק.

בעזרת הידע והניסיון הרב שרכשתי, תכננתי ועיצבתי יותר מ-8000 מ"ר של בתי מגורים במרחב הכפרי, עסקים, מסעדות, משרדים ומרפאות, צימרים ועוד.

המומחיות שלי, להקשיב למהות בני האדם, מבינה את המאוויים שלהם ומבטה אותם בטבעיות בחלל שעוטף אותם.

כל פרויקט הוא עבורי יחיד ומיוחד, עם אמירה אישית משלו, אין שטאנץ, אבל תמיד קרוב לטבע ולטבע האדם, תמיד מדויק לצרכים הפיזיים והנפשיים של כל לקוח.

המסע אל ביתכם החדש עשוי להיות מלווה במתח רב, אלפי החלטות עומדות בפניכם, לכן הסטודיו מספק מכל הלב, שירות קרוב ואישי, בתהליך משתף מידע וידע, אדיב ונדיב כדי להפוך את הלקוח ל"מומחה של ביתו".

לכל פרויקט קונספט ייחודי בהלימה למאוויים העמוקים ביותר של כל לקוח.

השפה העיצובית שואבת השראה מעולמות הטבע, עם התייחסות ביופילית לכל חלל ועדיפות לנוכחות מוגברת של חומרים טבעיים' במטרה לברא עולם במיוחד עבורכם.

במסע שלנו יחד תדעו מראש איך החלל ייראה, איך תשיגו את זה, כמה זה יעלה, איך תנהלו נכון את התקציב ואיך תשיגו חלל מעוצב שיעטוף אתכם בחום ובשמחה, על פי מידתכם.

בסוף כל מסע, הרוב המוחלט של לקוחותיי חשים תחושה עמוקה של גאווה ושייכות, כי החלל משקף בנאמנות ובטבעיות אותם ורק אותם, והם מרגישים הכי בבית בעולם.

בין היתר אני ציפור לילה, לכן נהנית מאוד לערוך פגישות עם לקוחותיי גם בערב, כי אני יודעת כמה אתם עסוקים במהלך היום.

​אני מתאימה לאנשים שסומכים על אנשים, שרוצים שביתם ישקף את סגנון החיים שלהם, לא קונפורמיסטים, מיוחדים, צבעוניים, מפולפלים וחכמים, שרוצים לעבור תהליך ייחודי ומהודק, כדי להגשים חלום.

אם אתם כמוני, מתרגשים מפריחת השקד בחורף או לבכם מתרחב מריח האדמה אחרי גשם ראשון, אני מזמינה אתכם למסע שלכם הביתה -  כי טבעי לחיות בבית מעוצב .

רוצה להצטרף אלי למסע? 

השארת פרטים לשיחת יעוץ טלפונית חינם  

המסע שלי:

השורשים שלי נטועים בארגנטינה, שם ​גדלתי במטרופולין ענק, אבל צמחתי כאן, בארץ הזאת הרחק בכפר.

 אני מוצאת השראה ויופי בטבע שסביבי, ובטבע בכלל, מהרכבם של מולקולות ובעלי חיים שלמים ועד ריח הפרדס, רכות פרחי הכותנה או חספוס שיבולי החיטה.

​ עיצוב - זה בטבע שלי.

שנים רבות עסקתי בגנטיקה של בעלי חיים גדולים, הייתי מוקפת רצפים גנטיים, מספרים ונוסחאות, חוקרים וחקלאים, הייתה לי משרה חלומית, תנאים מעולים, סטטוס והכרה מקצועית, אבל הנפש שלי חשקה במשהו אחר.

החלטתי לעזוב הכל, ולהפוך את היוצרות ובמקום "לעצב את הטבע" החלטתי לעצב בהשראת הטבע.

​למדתי במכללה לעיצוב קווים, וסיימתי את הלימודים בהצטיינות יתרה בשנת 2011.

​את עולמות האומנות והפנטזיה, אני קושרת ליכולות האנליטיות שלי, ושוזרת בכל פרויקט, את הדיוק המתמטי שאני מביאה איתי מעולם מדעי החיים יחד עם האהבה שלי לחומרים טבעיים במהותם החשופה.

​הטבע מעניק לי השראה , בעלי חיים וצמחים שיוצרים מבנים מדהימים עם כלים פרימיטיביים או שלדי גוף חיצוניים כמו שריונים או קונכיות מרתקים אותי, צמחים ועצים, בועות, תלולי טרמיטים או כנפי שפיריות יכולים להוות בסיס למחקר צורני או לפיתוח קונספט עיצובי לחלל.

ההשראה נמצאת בכל מקום, בכל הזדמנות שיש לי אני בוחנת את הסביבה ומחפשת רעיונות חדשים לעיצוב חללי מגורים.

אני פותחת את העיניים וגם מרכיבה משקפיים...

B (8)(8).png

תודה! ההודעה נשלחה

bottom of page